Nakon usvajanja zapisnika sa prethodne sjednice Općinskog vijeća Općine Velika Ludina i aktualnog sata u kojem je prihvaćeno Izvješće o radu Općinskog Načelnika Općine Velika Ludina između 35. i 36. sjednice Općinskog vijeća Općine V. Ludina vijećnici Općine Velika Ludina su na 35. sjednici Općinskog vijeća donijeli odluku o prodaji četiri nekretnine u vlasništvu Općine Velika Ludina. Donesena je i Izmjena i dopuna Odluke o nerazvrstanim cestama na području Općine Velika Ludina.

S domaćih portala

Vrijeme

Zagreb °C
Osijek °C
Split °C
  29.07.2017 Ferienhaus Ostsee

Poslovi na HZZ

Galerija

stop view Info
/
   preview
   Album
   Photo
   Date
   Dimensions
   Filename
   File size
   Camera
   Focal length
   Exposure
   F Number
   ISO
   Make
   Flash
   Views
   Comments
   ozio_gallery_fuerte
   Ozio Gallery made with ❤ by joomla.it

   София plus.google.com/102831918332158008841 EMSIEN-3