Nakon usvajanja zapisnika sa prethodne sjednice Općinskog vijeća Općine Velika Ludina i aktualnog sata u kojem je prihvaćeno Izvješće o radu Općinskog Načelnika Općine Velika Ludina između 37. i 38. sjednice

Općinskog vijeća Općine V. Ludina vijećnici Općine Velika Ludina razmatrali su i prihvatili Izvještaj o izvršenju Proračuna Općine Velika Ludina za 2016. godinu sa programima. Razmatrana je i donesena Odluka o naknadi za rad Predsjednika i potpredsjednika, te članova Općinskog vijeća Općine Velika Ludina. Također je doneseno rješenje o imenovanju člana Povjerenstva za zakup poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu Republike Hrvatske. Nadalje je razmatrano i prihvaćeno Izvješće o poslovanju trgovačkog društva Moslavački list d.o.o. za izdavačku i radijsku djelatnost za 2016. godinu. U dopuni Dnevnog reda razmatrana je i donesena Odluka o plaći i naknadama, te ostalim pravima Općinskog Načelnika i zamjenika Općinskog načelnika Općine Velika Ludina te je razmatrana i donesena Odluka o općinskim porezima Općine Velika Ludina.

S domaćih portala

Vrijeme

Zagreb °C
Osijek °C
Split °C
  29.07.2017 Ferienhaus Ostsee

Poslovi na HZZ

Galerija

stop view Info
/
   preview
   Album
   Photo
   Date
   Dimensions
   Filename
   File size
   Camera
   Focal length
   Exposure
   F Number
   ISO
   Make
   Flash
   Views
   Comments
   ozio_gallery_fuerte
   Ozio Gallery made with ❤ by joomla.it

   София plus.google.com/102831918332158008841 EMSIEN-3