USKRSNA ČESTITKA NAČELNIKA OPĆINE VELIKA LUDINA

Svim stanovnicima Općine Velika Ludina i župljanima naše župe Sv. Mihaela Ark. želim sretne i blagoslovljene uskrsne blagdane.

Neka radost uskrsnuća donese mir, zadovoljstvo i nadu u naše domove i obitelji.

Sretan Uskrs želi vam načelnik Općine Velika Ludina Dražen Pavlović

Nogometaši NK Voloder osvojili su turnir "Trofej Moslavine" iako je njihov protivnik u finalu NK Sokol na poluvremenu imao vodstvo od 2 - 0. NK Voloder je boljom igrom u drugom poluvremenu i s dva gola kapetana Daria Dajčara i Matea Bartolića uspio preokrenuti rezultat i zasluženo osvojio turnir.

Za Sokol su golove postigli Marin Široki i Saša Hmorinski. U finalu veterana Sokol je boljim izvođenjem jedanaesteraca od veterana Dinama iz Osekova osvojio turnir. Treće mjesto u konkurenciji seniora osvojila je Milka Trnina iz Vezišća pobjedom protiv Dinama iz Osekova sa 3 - 1, a treće mjesto u konkurenciji veterana osvojio je VNK Branitelj iz Popovače pobijedivši Slogu iz Križa sa minimalnih 1 - 0. Najbojim vratarem turnira proglašen je Antonio Šaško iz Volodera, najbolji strijelac turnira je Dario Dajčar iz Volodera koji je proglašen i najboljim igračem Trofeja Moslavine 2016. Najvećom mladom nadom proglašen je Tomislav Vejin vratar Sokola. Pehare ekipama i nagrade pojedincima uručili su Dražen Pavlović, načelnik Općine Velika Ludina i Dejan Faltis predsjednik NŠK Sokol.