Utorak 19 Siječanj 2021

Stožer civilne zaštite Općine Velika Ludina izdaje propusnice o kretanju van mjesta prebivališta(čitaj Općine) iz vitalnih obiteljskih razloga, poput pružanja skrbi djeci i starijim osobama ili kupnje hrane i osnovnih potrepština.
Propusnice će se izdavati u prostoru Općine na ulazu, po pozivu na 044/ 658 250 ili jedan od brojeva naznaćen na vratima i u vremenu od 08.00 do 13.00 sati od ponedjeljka do petka( Općina se zaključava zbog ranijih preporuka a otvara se svakoj stranci po pozivu).
BITNO! Za kretanje između pojedinih naselja unutar Općine nije potrebna propusnica!

Molimo da se svi pridržavamo ove Odluke i svih drugih do sada donesenih Odluka Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske.
Čuvajući svoje i zdravlje onih oko nas, najbolje pomažemo u ovoj situaciji!

Zahtjev za izdavanje propusnice možete preuzeti ovdje.

Odluku o zabrani napuštanja prebivališta možete pogledati ovdje.

Više informacija potražite ovdje.


Galerija fotografija

Poslovi na HZZ

София plus.google.com/102831918332158008841 EMSIEN-3