Nedjelja 30 Lipanj 2024

Javni poziv za isticanje kandidature za članove Savjeta mladih

Javni poziv za isticanje kandidature za članove i zamjenike članova Savjeta mladih Općine Velika Ludina možete pogledati ili preuzeti ovdje.

Očitovanje o prihvaćanju kandidature za člana/članicu Savjeta mladih Općine Velika Ludina možete preuzeti ovdje.

Očitovanje o prihvaćanju kandidature za zamjenika člana Savjeta mladih Općine Velika Ludina možete preuzeti ovdje.

Prijedlog kandidata/kandidatkinje za člana Savjeta mladih Općine Velika Ludina možete preuzeti ovdje.

Prijedlog kandidata/kandidatkinje za člana (NSM) Savjeta mladih Općine Velika Ludina možete preuzeti ovdje.

Rok za dostavu prijedloga je 12.07.2024. godine

David Vacek

David Vacek 17. lipnja dobio je poziv na okupljanje kadetske rukometne reprezentacije Hrvatske u Umagu!

Nakon odličnog nastupa na završnici u Poreču izbornik Dujmić naknadno je prozvao Davida na okupljanje rukometne reprezentacije.

Bravo David!

30.06.2024 Ferienhaus Ostsee