Srijeda 17 Srpanj 2024

Vijesti - Općina

Obavijest o dezinsekciji komaraca

Obavijest o dezinsekciji komaraca na području Općine Velika Ludina možete pogledati ili preuzeti ovdje.

Nagrađivanje najuspješnijih učenika OŠ Ludina

Općina Velika Ludina već dugi niz godina nagrađuje učenike Osnovne škole Ludina koji su se istaknuli i prošli sve razrede osnovne škole s odličnim uspjehom.

Tako i ove godine, s ponosom su uručeni prigodni pokloni učenicima osmih razreda koji su kroz cijelo osnovnoškolsko obrazovanje ostvarili odličan uspjeh i to: Marija Perak, Mia Mustač, David Vacek, Lovro Palaić, Franko Rendulić.
Želimo im sreću i uspjeh u daljnjem školovanju i obrazovanju !

Javni poziv za isticanje kandidature za članove Savjeta mladih

Javni poziv za isticanje kandidature za članove i zamjenike članova Savjeta mladih Općine Velika Ludina možete pogledati ili preuzeti ovdje.

Očitovanje o prihvaćanju kandidature za člana/članicu Savjeta mladih Općine Velika Ludina možete preuzeti ovdje.

Očitovanje o prihvaćanju kandidature za zamjenika člana Savjeta mladih Općine Velika Ludina možete preuzeti ovdje.

Prijedlog kandidata/kandidatkinje za člana Savjeta mladih Općine Velika Ludina možete preuzeti ovdje.

Prijedlog kandidata/kandidatkinje za člana (NSM) Savjeta mladih Općine Velika Ludina možete preuzeti ovdje.

Rok za dostavu prijedloga je 12.07.2024. godine