Četvrtak 25 Srpanj 2024

Odigran je 7.KUP JABUKE pod generalnim pokroviteljstvom Općine Velika Ludina u mini rukometu za djevojčice 2006 godište i mlađe. Kao gosti su nam došle ekipe iz Valpova, Petrinje i Novske dok je ekipa Đurđevca zbog obaveza ovaj puta odustala od dolaska. Na kraju je poredak nakon što su ekipe odigrale po 6 utakmica slijedeći : 1 mjesto RK Laurus (Velka Ludina) sa svih 6 pobjeda, 2.mjesto ŽRK Novska bila je bolja za 1 pogodak u međusobno izjednačenim utakmicama protiv 3.-e plasirane ekipe ŽRK Petrinja. 4.mjesto zauzele su djevojčice iz Valpova.

Najbolje pojedinike turnira su :najbolja igračica ISABEL ZAVACKI i najbolja vratarka VANESA PIRŠA (obje RK Laurus), a najviše pogodaka (15) postigla je HANA BASARIĆ (ŽRK Novska). Iskoristili smo prigodu pa su najmlađe članice škole rukometa RK Laurus i ŽRK Novska (2008/2009/2010/2011 godište) odigrale 2 jakoooooooooo zanimljive prijateljske utakmice u kojima je rezultat bio najmanje bitan. Hvala djeci iz Petrinje, Novske i Valpova što su zajedno sa svojim voditeljima i roditeljima odvojil vrijeme i proveli (obilno) kišno subotnje popodne na našem turniru. Hvala svima koji su na bilo koji način pomogli u organizaciji turnira: od Općine Velika Ludina, čelnih ljudi te općinskog vijeća, ravnateljici Sonji Pribolšan i školskom odboru OŠ Ludina na ustupljenoj dvorani, dežurnoj medicinskoj osobi koja srećom nije imala puno posla - Nataliji NInić , svim našim SPONZORIMA I DONATORIMA kao i našim volonterkama-starijim članicama RK Laurus (bravo curke). Hvala sucima i kolegama iz uprave RK Laurus na odrađenom poslu, prije ,za i poslije turnira. Bravo za svu djecu sa područja Velike Ludine, Popovače i Lipovljana koji su se danas pojavili i zabavili.Nismo se svi uspjeli skupiti, još za neke traju školski praznici to ne znaći da se uskoro neće vratiti. Na žalost zbog kiše je otkazano druženje nakon turnira no vjerujem da su gulaš i štrudle popravile raspoloženje nakon cijelog popodneva. Nadam se da je svim našim gostima bilo ugodno i da se žele vratiti ponovo, ako ništa drugo tamo negdje -1.9.2018.

Galerija fotografija sa turnira:

 

Više fotografija potražite na Facebook stranici RK Laurusa ili kliknite ovdje.


iTransparentnost

Galerija fotografija

Poslovi na HZZ

София plus.google.com/102831918332158008841 EMSIEN-3