Zadovoljstvo nam je pozvati Vas kao izlagača na 81. Sajam obrtništva i održivog gospodarstva u Novskoj koji će se održati 13. prosinca 2019. u Sportskoj dvorani Srednje škole Novska, Tina Ujevića 2c.

U organizaciji Grada Novske, Razvojne agencije Grada Novske – NORA i Udruženja obrtnika Novska program započinje svečanim otvorenjem u 10:00h koje će uveličati visoki dužnosnici Republike Hrvatske.

Kako bi doprinijeli razvoju gospodarstva novljanskog područja pripremili smo tri zanimljive panel rasprave o značajnim temama:

1. Kružno gospodarenje u drvnoj industriji s početkom u 11:00h
  2. Prilike i izazovi poduzetništva u Novskoj s početkom u 14:00h
  3. NOVSKA – središte gaming industrije s početkom u 16:00h

Također, pozivamo Vas da sudjelujete u natjecanju jer smo osigurali bogate poklon pakete za posjetitelje i izlagače.

Zatvaranje Sajma uveličati će mirisi i okusi prigodnih blagdanskih delicija i  zvukovi tamburica novljanskog Tamburaškog sastava AMBAR.

U nastavku šaljemo prijavnicu koju Vas molimo da ispunite do 29. studenoga 2019.

Prijavnicu za sajam možete pogledati ili preuzeti ovdje.