Poštovani stanovnici Općine Velika Ludina,

Kao što znate imali smo požar na dijelu Društvenog doma Velika Ludina uzrokovan pokušajem pljačke bankomata eksplozivnom napravom. To je bilo dana 31.01.2021. godine. Požar je prouzročio veliku materijalnu štetu na Društvenom domu, pošti, ali rezultirao je i time da sada u Velikoj Ludini nemamo bankomat PBZ-a.

Od tog vremena pa do danas procijenili smo štetu, u to uključili osiguravajuće društvo (dom je bio osiguran), izradili projekt i troškovnik sanacije te započeli sa građevinskom obnovom koja je u tijeku. U isto vrijeme održavali smo komunikaciju sa Privrednom bankom Zagreb te smo ishodili njihovu odluku da ponovno postave bankomat na istom mjestu. Bankomat će biti ponovno postavljen u drugoj polovici travnja (za mjesec dana) a do tada će Općina Velika Ludina završiti sanaciju Društvenog doma.

Općinski načelnik:

Dražen Pavlović