Ponedjeljak 6 Srpanj 2020

Dana 12.04.2019. održala se akcija „Zelena čistka“ u koju se šestu godinu za redom uključila i Općina Velika Ludina. Djelatnici općine, poduzeća „Ludina“ d.o.o. i ekološki osviješteni građani odlučili su očistiti nekoliko lokacija od smeća. Nastavljajući, sada već šestogodišnju tradiciju pristupilo se čišćenju divljeg odlagališta na izvorištu pitke vode u Ruškovici. Akcija se nastavila prikupljanjem otpada kojeg su nesavjesni građani odbacili uz cestu kod groblja u Maloj Ludini te na izvorištu pitke vode u Ludinici.

Općina Velika Ludina zadnjih godina aktivno se bavi saniranjem divljih deponija otpada pa je okoliš Općine sve čišći i uredniji, a ovakvim akcijama polako se utječe na svijest građana. Ovakav primjer pozitivno djeluje na građane, te se nadamo da će ga slijediti i ostali građani, a što će rezultirati smanjenjem onečišćenja okoliša.

 

 


Galerija fotografija

Poslovi na HZZ

София plus.google.com/102831918332158008841 EMSIEN-3