Park će se zvati Park (ili Trg) hrvatskih branitelja.
Nakon nekoliko verzija idejnog rješenja usaglašena je verzija koja se može vidjeti na animaciji. Izrađen je glavni projekt koji je sufinanciran novcem iz fondova EU te je podnesen zahtjev za izdavanje građevinske dozvole.
Park će se također graditi većinskim financiranjem iz fondova EU. Prema troškovniku sve će koštati cca 3 200 000 kn.
Park će sadržavati klupice, tribinu, dvije fontane, veliko dječje igralište, hortikulturni dio sa natpisom, spomenik, rasvjetu, opločenje itd, a nalazit će se odmah pored crkve u ulici Sv. Mihaela.
Ovaj park će sigurno doprinijeti ljepoti općinskog središta a i kvaliteti života stanovnika Općine.
U Velikoj Ludini već postoji novouređeni park ispred knjižnice u centru sa kojim će se ovaj park svakako dobro uklopiti u nastojanju da nam Općina bude lijepa i uređena.
Planiramo početak izgradnje 2021.g.