Nedjelja 25 Listopad 2020

Obavještamo vlasnike obrta, mikro i malih poduzeća, za koje vrijedi zabrana rada, kako Moslavina d.o.o., otpisuje naplatu fiksnog dijela troškova vodnih usluga za vrijeme trajanja zabrane rada počevši od 01. travnja 2020. godine, sukladno odluci Skupštine društva.

 

Oslobađanje troškova fiksnog dijela odnosi se na obrte, mikro i mala poduzeća koja su, uslijed mjera Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske, bila zatvorena, te njihova potrošnja vode nije prelazila količinu potrebnu za osnovno održavanje prostora (do 1 m3).

Molimo vlasnike da nakon primitka računa Moslavine d.o.o. podnesu Zahtjev za oslobađanje plaćanja fiksnog dijela troškova vodnih usluga.

Zahtjeve možete dostaviti poštanskim putem na adresu Moslavina d.o.o., Školska ulica 4, Kutina ili putem e-mail adrese: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..

Potrebna dokumentacija:

Rok za podnošenje zahtjeva za račun za travanj je 25. svibanj 2020. godine.


Galerija fotografija

Poslovi na HZZ

София plus.google.com/102831918332158008841 EMSIEN-3