Nedjelja 14 Srpanj 2024

Na izvanrednoj Izbornoj sjednici Skupštine NŠK Sokol izabrano je novo rukovodstvo, na mjesto predsjednika kluba izabran Dejan Faltis, a uz njega u Upravnom odboru su dopredsjednik Franjo Lom, tajnik Hrvoje Plaščar, blagajnik Ivan Rendulić, a članovi su još Niko Stošić, Josip Vešligaj i Sergej Mihalić. Izabran je i novi

Nadzorni odbor u sastavu: Sandi Rendulić predsjednik, Stipo Sliško i Dario Hegel članovi NO-a. Skupština je prihvatila sva izvješća o radu u prošloj godini, kao i plan rada i financijski plan za 2016. godinu. Članovima Skupštine svojim pozdravnim govorima obratili su se Mirko Letić predsjednik NS Kutina i dopredsjednik NSSMŽ, Marijo Moštak direktor tvrtke Sokol Sport d.o.o., Siniša Kosak predstavnik NK Milka Trnina iz Vezišća i Dražen Pavlović načelnik Općine Velika Ludina. Održanom prozivkom igrača počele su i pripreme seniora za proljetni nastavak prvenstva u 1. ŽNL NSSMŽ. Treneru Damiru Pernaru na prvi trening odazvalo se 11 igrača koje je pozdravio novi predsjednik kluba Dejan Faltis.


iTransparentnost

Galerija fotografija

Poslovi na HZZ

София plus.google.com/102831918332158008841 EMSIEN-3