Utorak 16 Srpanj 2024

Grad Hrvatska Kostajnica, pogodila je teška katastrofa nakon ratnih stradanja-klizište koje je u potpunosti uništilo obiteljske domove. Domove ljudi, te život u ovaj pomalo zaboravljeni gradić biti će potrebno vratiti najvećim dijelom iz vlastitih sredstava. Iz svega navedenog, odlučili smo i putem humanitarnog koncerta prikupiti što više sredstava kako bi obnova mogla početi. Koncertu su se odazvali poznati izvođači koji se u potpunosti odriču svih naknada.  Koncert će se održati u Starom gradu Zrinski s početkom u 20:00 , 08. svibnja 2018. godine. Karte će se prodavati na ulazu u Stari grad po cijeni od 30,00 kn.

Molim Vas ukoliko ste u mogućnosti, pridružite nam se!

Ujedno ćemo u našem gradu proslaviti Međunarodni dan Crvenog križa, te 140. rođendan Hrvatskog crvenog križa.

Grad Hrvatska Kostajnica nalazi se na samo sat vremena vožnje od Zagreba, s prekrasnim krajolikom koji bi svakako vrijedilo posjetiti, a nama pomoći u ostvarenju željenog cilja.  

Odaberite ovaj dan za zajednički team building…izlet…zabavu…i što je najvažnije…dan za pomoć, jer sami uistinu ne možemo.

Stoga, neka svi putevi, barem 08. svibnja vode u Hrvatsku Kostajnicu.

Najljepša hvala unaprijed!


iTransparentnost

Galerija fotografija

Poslovi na HZZ

София plus.google.com/102831918332158008841 EMSIEN-3