Nedjelja 11 Travanj 2021

U centru Velike Ludine na adresi: ulica Sv. Mihaela 37, iznad prostora Općine Velika Ludina, na k.č.br. 310/2, k.o. Ludina, postoje četiri useljiva stana koji će se uskoro moći kupiti. Stanovi su izgrađeni kada i cijela zgrada 2014. godine te su tada dobili i Uporabnu dozvolu.

 

Stanovi su još uvijek neprodani zbog imovinsko-pravnih razloga ali uskoro će biti proveden postupak prodaje koji će provoditi Sud Kutina a preko FINA-e. Svaki stan predstavlja uredno etažno vlasništvo te su stanovi slijedećih dimenzija:

  • 1. stan u potkrovlju, površine 55,70 m², dvosobni, s jednim pripadajućim parkirališnim mjestom,
  • 2. stan u potkrovlju, površine 86,45 m², trosobni, s jednim pripadajućim parkirališnim mjestom,
  • 3. stan u potkrovlju, površine 52,33 m², dvosobni, s jednim pripadajućim parkirališnim mjestom,
  • 4. stan u potkrovlju, površine 60,14 m², dvosobni, s jednim pripadajućim parkirališnim mjestom.

U stanovima je potrebno polakirati postojeći parket, postaviti radijatore i bojler (instalacija za grijanje je postavljena), sva keramika je postavljena, djelomično i sanitarije, svi zidovi i stropovi su obojani.

Prema našim saznanjima cijene stanova će biti cca između 500,00 i 600,00 € /1m².

          Pozivamo sve zainteresirane stanovnike Općine Velika Ludina i šire ukoliko su zainteresirani da dođu u Općinu Velika Ludina, te će im biti omogućeno da pregledaju stanove.

            Djelatnici Općine Velika Ludina mogu vam dati još dodatne informacije.

            Stanovi će se prodavati u prvoj polovici 2021. godine.

                                                                       Načelnik Općine Velika Ludina


Galerija fotografija

Poslovi na HZZ

София plus.google.com/102831918332158008841 EMSIEN-3