Nedjelja 11 Travanj 2021

EKO MOSLAVINA d.o.o. je pokrenula novu aplikaciju pod nazivom “Pitaj Eko” koja korisnicima javne usluge odvoza otpada omogućava jednostavno svakodnevno snalaženje u razvrstavanju otpada. Aplikacija je zamišljena kao asistent građanima da bi na što jednostavniji način te što učinkovitije razvrstavali otpad na kućnom pragu te na jednom mjestu bili u mogućnosti saznati sve relevantne informacije vezane za sustav odvojenog prikupljanja otpada.

 

Aplikacija obuhvaća široku tražilicu s više od 300 pojmova.

Kako koristiti aplikaciju?

U tražilicu upišite naziv otpada koji želite odbaciti i saznajte u koji spremnik i na koji način to učiniti (papir, plastika, staklo....). Za svaku odabranu vrstu otpada pročitajte njezin opis te provjerite odnosi li se opis na Vašu vrstu otpada i sustav gospodarenja otpadom u vašem gradu ili općini.

Više na www.eko-moslavina.hr


Galerija fotografija

Poslovi na HZZ

София plus.google.com/102831918332158008841 EMSIEN-3