Srijeda 24 Travanj 2024

OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO

OPĆINE VELIKA LUDINA

O B A V I J E S T

Obavještavaju se zainteresirani građani općine Velika Ludina da se mogu prijaviti za rad u biračkim odborima na području općine Velika Ludina na izborima za predsjednika Republike Hrvatske koji će se održati dana 28. prosinca 2014. godine.

Članovi biračkog odbora mogu biti samo osobe koje imaju biračko pravo i koje nisu članovi niti jedne političke stranke.

Zainteresirani građani se mogu prijaviti u sjedištu povjerenstva ( zgrada općine Velika Ludina ) kod Jelene Petreković i to do 12. prosinca 2014. godine, a članove biračkih odbora imenuje Općinsko izborno povjerenstvo općine Velika Ludina.

U Velikoj Ludini dana 04.prosinca 2014. godine.

OIP općine Velika Ludina

Predsjednik povjerenstva

Dragutin Habulin v.r.


iTransparentnost

Galerija fotografija

Poslovi na HZZ

София plus.google.com/102831918332158008841 EMSIEN-3