Utorak 11 Prosinac 2018

Povodom blagdana Svih svetih, 1. studenog 2017. godine, Općinski načelnik Općine Velika Ludina Dražen Pavlović, Zamjenik Općinskog načelnika Dražen Kralj, Predsjednik Općinskog vijeća Općine Velika Ludina Vjekoslav Kamenščak, sa svojim zamjenicima, članovima Općinskog vijeća Općine Velika Ludina, djelatnicima: Općine, Dječjeg vrtića, Knjižnice i čitaonice Velika Ludina, Osnovne škole Ludina zajedno sa predsjednikom i članovima Udruge Hrvatskih veterana, invalida, branitelja domovinskog rata Velika Ludina položili su vijence i zapalili svijeće kod centralnog križa na groblju u Maloj Ludini i na grobu poginulog hrvatskog branitelja Marijana Lovrenčića.

Galeriju fotografija pogledajte ovdje.


S domaćih portala

Vrijeme

Zagreb °C
Osijek °C
Split °C
  11.12.2018 Ferienhaus Ostsee

Galerija fotografija

Poslovi na HZZ

София plus.google.com/102831918332158008841 EMSIEN-3