Utorak 18 Lipanj 2019

Dana 15.09.2018. održala se akcija „Zelena čistka“ u koju se petu godinu za redom uključila i Općina Velika Ludina. Djelatnici općine, poduzeća „Ludina“ d.o.o. i „Eko Moslavina“ d.o.o., članovi političkih stranaka HDZ, SDP i HDS, članovi NK Sokol, DVD-a Velika Ludina i ekološki osviješteni građani odlučili su očistiti nekoliko lokacija od smeća. Nastavljajući, sada već četverogodišnju tradiciju pristupilo se čišćenju divljeg odlagališta uz nasip rijeke Česme. Akcija se nastavila prikupljanjem otpada kojeg su nesavjesni građani odbacili u ulici Jasena u Okolima te na izvorištu pitke vode u Ruškovici.

 

Općina Velika Ludina zadnjih godina aktivno se bavi saniranjem divljih deponija otpada pa je okoliš Općine sve čišći i uredniji, a ovakvim akcijama polako se utječe na svijest građana. Ovakav primjer pozitivno djeluje na građane, te se nadamo da će ga slijediti i ostali građani, a što će rezultirati smanjenjem onečišćenja okoliša.


S domaćih portala

Vrijeme

Zagreb °C
Osijek °C
Split °C
  18.06.2019 Ferienhaus Ostsee

Galerija fotografija

Poslovi na HZZ

София plus.google.com/102831918332158008841 EMSIEN-3