Utorak 2 Lipanj 2020

Završnom konferencijom na kojoj su nazočili osim predstavnika općine i župan Ivo Žinić te njegov zamjenik Roman Rosavec, direktor fonda za zaštitu okoliša Dubravko Ponoš sa glasnogovornicom Lidijom Tošić, direktor SIMORA-e Mario Čelan, direktorica EKO MOSLAVINE Adrijana Cvrtila te mnogi drugi koji su projektirali, nadzirali, gradili i na svaki drugi način sudjelovali, ovaj objekt je počeo sa radom.

Pjesmom su ovaj događaj uljepšale i članice Kud-a Mijo Stuparić.
Mještani će moći odlagati 35 raznih vrsta otpada koji se ne odvozi kroz dosadašnji sustav zbrinjavanja .
R.D će raditi svaki radni dan od 07 - 17 h.
R.D. je najvećim djelom financirano sredstvima EU preko Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost te preko Ministarstva regionalnog razvoja i to je četvrti po redu projekat koji je dovršen a financiran sredstvima EU. Sljedeći projekat sa EU financiranjem kreće u proljeće i to će biti veliko proširenje dječjeg vrtića sa jaslicama!


S domaćih portala

Vrijeme

Zagreb °C
Osijek °C
Split °C
  02.06.2020 Ferienhaus Ostsee

Galerija fotografija

Poslovi na HZZ

София plus.google.com/102831918332158008841 EMSIEN-3