Ponedjeljak 14 Listopad 2019

Povodom Dana župe, svetog  Mihaela Arkanđela,  Općina Velika Ludina i  Kulturno umjetničko društvo "Mijo Stuparić, Velika Ludina, pozivaju Vas na  kulturnu večer u sklopu međunarodnog projekta  Tragom umjetnosti obitelji Straub, o čemu će govoriti dr.sc. Ksenija Škarić, Hrvatski restauratorski zavod, Europski barok u mom zavičaju:druženje zajednice s baštinom obitelji Straub. Velika Ludina.   Dragutin Pasarić, prof.  ujedno će predstaviti  knjigu  " U cvijetu mladosti", autora  Stjepana Pucka Okolskog ,.

Kulturna večer će se održati danas 26.09.2019. (četvrtak) u 19:00 sati u sali društvenog doma Velika Ludina.

Tiskanje knjige dijelom je sufinancirala i Općina Velika Ludina.

Molimo Vas da svojim dolaskom uveličate ovaj događaj, kao i ostale događaje vezane uz "Miholje u Ludini", čiji se program možete pogledati ovdje.


S domaćih portala

Vrijeme

Zagreb °C
Osijek °C
Split °C
  14.10.2019 Ferienhaus Ostsee

Galerija fotografija

Poslovi na HZZ

София plus.google.com/102831918332158008841 EMSIEN-3