USKRSNA ČESTITKA NAČELNIKA OPĆINE VELIKA LUDINA

Svim stanovnicima Općine Velika Ludina i župljanima naše župe Sv. Mihaela Ark. želim sretne i blagoslovljene uskrsne blagdane.

Neka radost uskrsnuća donese mir, zadovoljstvo i nadu u naše domove i obitelji.

Sretan Uskrs želi vam načelnik Općine Velika Ludina Dražen Pavlović

Moslavina  d.o.o. omogućava novu uslugu plaćanja vodnih usluga putem SEPA izravnog terećenja. SEPA izravno terećenje omogućava vam  jednostavnije plaćanje vaših računa  bez vođenja brige o datumu dospijeća obaveze, čekanja i gubljenja vremena. Suglasnost za SEPA izravno terećenje za plaćanje mjesečnih računa možete potpisati u prostorijama Moslavine d.o.o. na adresi  Školska ulica 4 u Kutini, počevši od 01.10.2020.  Kod potpisivanja suglasnosti potrebno je dati na uvid osobnu iskaznicu i karticu bankovnog  računa. Nova usluga SEPA izravno terećenje omogućena je isključivo kupcima kategorije kućanstvo. Vašu Suglasnost za SEPA izravno terećenje Moslavina d.o.o. proslijediti će svojoj poslovnoj banci (OTP banka d.d.) radi provedbe izravnog terećenja vašeg računa za fakturirani iznos računa za isporučene vodne usluge.

Suglasnost za platnu uslugu SEPA mogu dati klijenti slijedećih banaka:

1. Addiko bank
  2. Agram banka
  3. Croatia banka
  4. Erste&Steiermarkische bank
  5. Hrvatska poštanska banka
  6. Imex banka
  7. Istarska kreditna banka
  8. Karlovačka banka
  9. Kent bank
  10. OTP banka
  11. Podravska banka
  12. Privredna banka Zagreb
  13. Raiffeisenbank Austria
  14. Samoborska banka
  15. Sberbank
  16. Slatinska banka
  17. Zagrebačka banka.

Za izvršavanje SEPA izravnih terećenja Vaša banka može naplatiti naknadu prema svojim uvjetima poslovanja i odlukama o naknadama. U slučaju potrebe za dodatnom informacijom molimo da nas kontaktirate na broj telefona: 044/691-416, 044/691-425 ili putem e-maila: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

28.03.2024 Ferienhaus Ostsee