Utorak 28 Rujan 2021

Uskrs, kao najveći kršćanski blagdan, slavimo u posebnom ozračju okrenuti vjeri i pronalasku smisla i istinske sreće pravih vrijednosti.

Uskrs je blagdan optimizma i pobjede života nad smrću, blagdan koji danas, kada je mnogima teško, u vrijeme pandemije corona virusa, razornih potresa, kada tjeskoba, strah i nesigurnost mnogima zatvaraju perspektivu, unosi svjetlo  i radost u naše živote, pokazuje da dobro, ljubav i nada i dalje stanuju ovdje, a čineći dobro bližnjima, pomažući potrebitima, darivajući druge, najviše obdarujemo sebe.

U ovim teškim vremenima najviše nam treba duh Uskrsa kao zvijezda vodilja, da dajući sve od sebe vođeni načelima zajedništva i solidarnosti stvaramo uspješnu lokalnu zajednicu.

U tom duhu svim žiteljima Općine Velika Ludina čestitam sretan Uskrs.


Vrijeme

Zagreb °C
Osijek °C
Split °C
  28.09.2021 Ferienhaus Ostsee

Galerija fotografija

Poslovi na HZZ

София plus.google.com/102831918332158008841 EMSIEN-3