Petak 23 Veljača 2024

Poštovani korisnici javne usluge s područja Grada Kutine, Grada Popovača i Općine Velika Ludina,

od 01.04.2022.g. odvoz komunalnog otpada „sa kućnog praga“ na području Grada Kutine i Općine Velika Ludina će biti vršen prema „novom“ rasporedu, koji je dostavljen korisnicima u prosincu 2021.g., uz račun za studeni 2021.g..

Iako se „novi“ raspored ne razlikuje značajno od dosadašnjeg, upućujemo korisnike da dodatno provjere dane odvoza i naselja/ulice koje su raspoređene na te dane.

 Na području Grada Popovače, od 01.04.2022.g., javnu uslugu sakupljanja komunalnog otpada preuzima poduzeće Komunalni servisi Popovača d.o.o.. Sve upite vezane za daljnje korištenje javne usluge od navedenog datuma uputite na Komunalni servisi Popovača d.o.o..

Korisnicima s područja Grada Kutine i Općine Velika Ludina, javnu uslugu i nadalje pruža Eko Moslavina d.o.o..

Vaša Eko Moslavina d.o.o.!!!

Raspored odvoza miješanog komunalnog otpada, biootpada, reciklabilnog komunalnog otpada (papir i plastika) za razdoblje OD TRAVNJA DO PROSINCA 2022. godine za područje Općine Velika Ludina možete pogledati ili preuzeti ovdje.


iTransparentnost

Vrijeme

Zagreb °C
Osijek °C
Split °C
  23.02.2024 Ferienhaus Ostsee

Galerija fotografija

Poslovi na HZZ

София plus.google.com/102831918332158008841 EMSIEN-3