Nedjelja 14 Srpanj 2024

Naše komunalno poduzeće LUDINA DOO i direktor Hrvoje Plaščar preuzeli su novi traktor CASE MAXXUM 125 snage 155 HP( konjske snage ) uz radne strojeve i to: hidraulični kranski malčer bočni, malčer prednji, hidraulične škare, a sve za održavanje bankina, živica i zapuštenih površina.


Također smo nabavili i opremu za zimsku službu i to hidrauličnu samonivelirajuću ralicu i posipač soli. Sva oprema je profesionalna i kvalitetna, domaćeg proizvođača RASCO doo iz Kalinovca. Oprema i traktor košta oko 1 400 000 tisuća kn i već sutra kreće u borbu sa raslinjem i živicama.
S ovom opremom, te uz opremu koja je nabavljena ranije i ljude koji su zaposleni i novozaposleni u komunalnom poduzeću, Općina VL moći će održavati sve javne površine, puteve, ali i privatne zapuštene površine i imanja iz usluge ili po nalogu komunalnog redara i referenta uz naplatu. Također ćemo imati i jeftiniju i efikasniju zimsku službu.


iTransparentnost

Galerija fotografija

Vrijeme

Zagreb °C
Osijek °C
Split °C
  14.07.2024 Ferienhaus Ostsee

Poslovi na HZZ

София plus.google.com/102831918332158008841 EMSIEN-3