Nedjelja 19 Svibanj 2019

Po prvi puta od 07.09.1992 god. Branitelji općine Velika Ludina sa članovima Marijanove obitelji i predstavnicima općine u Dubrovniku pored spomen obilježja poginulom branitelju Marijanu Lovrenčiću koji je poginuo kao pripadnik 2. gardijske brigade “Gromovi” na dubrovačkom ratištu.

Odali smo počast Marijanu , polaganjem vijenca ,paljenjem svijeća i molitvom. Spomen obilježje je na Brgatu,blizu mjesta pogibije . Priliku smo iskoristili i posjetili ostala veča spomen obilježja na području Dubrovnika te smo odali počast stradalim braniteljima i na Osojniku te na Srđu . Također smo posjetili i muzej domovinskog rata na Srđu. Sa nama su bili i Dubrovaćki branitelji koji su nas vodili i prezentirali situaciju u ratnom Dubrovniku te obranu grada!

 


S domaćih portala

Vrijeme

Zagreb °C
Osijek °C
Split °C
  19.05.2019 Ferienhaus Ostsee

Galerija fotografija

Poslovi na HZZ

София plus.google.com/102831918332158008841 EMSIEN-3