Petak 29 Ožujak 2024

USKRSNA ČESTITKA NAČELNIKA OPĆINE VELIKA LUDINA

Svim stanovnicima Općine Velika Ludina i župljanima naše župe Sv. Mihaela Ark. želim sretne i blagoslovljene uskrsne blagdane.

Neka radost uskrsnuća donese mir, zadovoljstvo i nadu u naše domove i obitelji.

Sretan Uskrs želi vam načelnik Općine Velika Ludina Dražen Pavlović

Po prvi puta od 07.09.1992 god. Branitelji općine Velika Ludina sa članovima Marijanove obitelji i predstavnicima općine u Dubrovniku pored spomen obilježja poginulom branitelju Marijanu Lovrenčiću koji je poginuo kao pripadnik 2. gardijske brigade “Gromovi” na dubrovačkom ratištu.

Odali smo počast Marijanu , polaganjem vijenca ,paljenjem svijeća i molitvom. Spomen obilježje je na Brgatu,blizu mjesta pogibije . Priliku smo iskoristili i posjetili ostala veča spomen obilježja na području Dubrovnika te smo odali počast stradalim braniteljima i na Osojniku te na Srđu . Također smo posjetili i muzej domovinskog rata na Srđu. Sa nama su bili i Dubrovaćki branitelji koji su nas vodili i prezentirali situaciju u ratnom Dubrovniku te obranu grada!

29.03.2024 Ferienhaus Ostsee