Nedjelja 19 Svibanj 2019

EKO MOSLAVINA d.o.o. obavještava korisnike  da u periodu od 12.11.2018. do 30.11.2018. započinje podjela 250 kompostera za odlaganje biorazgradivog komunalnog otpada, koje je nabavilo ovo gradsko trgovačko društvo za sve korisnike koji su se putem Izjave izjasnili da žele preuzeti komposter za vlastite potrebe.

Komposteri su besplatni.

Preporuka je izrada vlastitih kompostišta, no ukoliko nema mogućnosti za to, može se dobiti naš komposter na korištenje.

Kako bi preuzeli svoj primjerak kompostera, korisnik je obvezan doći u sjedište tvrtke, na adresu

Trg kralja Tomislava 10/I

44320 Kutina

prilikom čega će potpisati zapisnik o preuzimanju.

Sa sobom je potrebno ponijeti osobnu iskaznicu.

Korisnike koji su zadužili kompostere u pilot projektu molimo da dođu preuzeti naljepnice za kompostere.

Ovo je jako dobar korak prema održivom i učinkovitom sustavu gospodarenja otpadom. Ovime, ne samo da educiramo građane o sortiranju otpada, već im omogućavamo da jedan dio biootpada iskoriste za nešto što će njima kasnije odgovarati za vrt i cvijeće.


S domaćih portala

Vrijeme

Zagreb °C
Osijek °C
Split °C
  19.05.2019 Ferienhaus Ostsee

Galerija fotografija

Poslovi na HZZ

София plus.google.com/102831918332158008841 EMSIEN-3